سامانه جامع خوابگاه های غیر دولتی

قابل توجه مدیران محترم خوابگاه ها.

با توجه به فعال شدن فاز دوم سامانه جامع خوابگه های غیر دولتی، مدیران محترم خوابگاه برای توجیه چگونگی تکمیل اطلاعات مربوط به خوابگاه در سامانه مذکور و بهره برداری از امکانات این سامانه در معرفی بیشتر و ارتباط بهینه دانشجویان از سراسر کشور با خوابگاه با هماهنگی قبلی اقدام فرمایند.


تشکیل جلسات کار گروه ها

با توجه به تصویب دومین جلسه کمیته ساماندهی خوابگاه ها، کارگروه های مشاور و فرهنگی در موسسات آموزش عالی حکمت رضوی و بینالود در هفته گذشته تشکیل و ضمن هم اندیشی تصممیاتی در راستای شرح وظایف هر گروه برای اقدام و اجراء در خوابگاه گرفته شد که پس از تصویب کمیته ساکاندهی متعاقبا اعلام خواهد شد.


کمیته ساماندهی

اولین جلسه کمیته ساماندهی خوابگاه های غیر دولتی شهر مشهد متشکل از تعدادی از رؤسا ی دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی مشهد روز سه شنبه مورخه9/2 در دانشگاه ناظر برکزار گردید.در این جلسه نحوه تعاون و همکاری دانشگاه ها و مؤسسات در مجموعه خوابگاه های دانشجویی مورد بررسی قرار گرفت و مقرر شد کمیته های فرهنگی،ورزش،مشاوره و آموزش متشکله  در شورای هماهنگی بخشی از فعالیت های خود را معطوف به خوابگاه های دانشجویی نمایند.


کارگروه ساماندهی خوابگاه های غیر دولتی

اولین جلسه کارگروه خوابگاه هاب غیر دولتی شهر مشهد امروز مورخه9/2 در دفتر مدیر کل سیاسی استانداری خراسان رضوی تشکیل گردید. در این جلسه که نمایندگان سازمان ها و ارگان های مختلف شهر مشهد حضور داشتند موارد و مسائل مبتلابه خوابگاه های دانشجویی مورد بررسی و تجزیه و تحلیل قرار گرفت  و تصمیمات مقتضی اخذ گردید. 

اهم مواردیکه دراین جلسه مطرح گردید.

1-  اسکان دانشجویان در محل های غیر از خوابگاه های دانشجویی با همکاری بنگاه های معاملاتی.

2- خوابگاه های بدون مجوز.

3- بحث آموزشی کردن آب خوابگاه ها.

4- موارد بهداشتی داخل خوابگاه ها.

5- موارد و مسائل مربوط به پیشگیری از جرائم اجتماعی .

6- چگونگی تعامل شهرداری با خوابگاههای دانشجویی.


اعلام شماره تماس

بدینوسیله شماره های مستقیم دفتر نظارت و ارزیابی دانشگاه ناظر به شرح ذیل اعلام می گردد، دانشجویان محترم می توانند هرگونه پیشنهاد ، انتقاد، طرح و نظریه اصلاحی را که در خصوص  بهبود وضعیت خوابگاه  ها دارند با این شماره ها تماس بگیرند و یا از طریق بخش ارتباط با ما در سایت موارد خود را به صورت مکتوب ارسال تا پیگیری به عمل آید.

آدرس: بلوار سرافرازان11 مؤسسه آموزش عالی اقبال لاهوری

38702160

38702161


 صفحات  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  صفحات