اعطای دعوت نامه ضیافت افطاری درحرم مطهرامام رضا (ع)

عطف به هماهنگی های حضوری و مکاتبات انجام شده با معاونت اماکن و امور زائران آستان قدس رضوی و عنایت خاص مهندس منبتی معاون محترم و همکاران گرامی شان، کلیه دانشجویان مستقر در خوابگاه های غیر دولتی شهر مشهد در روزهای اول، دوم و سوم ماه مبارک رمضان برای  سفره اکرام رضوی دعوت شدند.

بر این اساس با حضور نماینده محترم معاونت اماکن و امور زائران و مسؤلین دفتر نظارت بر خوابگاه های غیر دولتی از صبح مورخه 3/16 / 95با حضور در کلیه خوابگاه های شهر مشهد کارت دعوت تحویل دانشجویان گردید.


بازدید شبانه از خوابگاه دخترانه خردگرایان مطهر

در تاریخ 95/03/11 سه شنبه شب از ساعت 21:30 الی 23:30 از خوابگاه دخترانه خردگرایان مطهر بازدید به عمل آمد. در این بازدید ضمن کنترل آمار شبانه و چگونگی اجرای ضوابط و مقررات اعلامی بویژه در کنترل آمار های شبانه، مرخصی ها و کنترل شماره تلفن ها و اطلاعات ثبت شده در پرونده دانشجویان، از نزدیک ضمن کنترل موارد جاری خوابگاه، مشکلات و موارد مطروحه مورد بررسی و نظارت قرار گرفت.


بازدید شبانه از خوابگاه دخترانه کیمیا

در تاریخ 95/03/09 یکشنبه شب از ساعت 22 الی 23:30 از خوابگاه دخترانه کیمیا بازدید به عمل آمد. در این بازدید ضمن کنترل آمار شبانه و چگونگی اجرای ضوابط و مقررات اعلامی بویژه در کنترل آمار های شبانه، مرخصی ها و کنترل شماره تلفن ها و اطلاعات ثبت شده در پرونده دانشجویان، از نزدیک ضمن کنترل موارد جاری خوابگاه، مشکلات و موارد مطروحه مورد بررسی و نظارت قرار گرفت.

بازدید شبانه از خوابگاه دخترانه صدف

در تاریخ  95/03/07 جمعه شب از ساعت 22 الی 1230 از خوابگاه دخترانه صدف بازدید به عمل آمد.

در این بازدید ضمن کنترل آمار شبانه و چگونگی اجرای ضوابط و مقررات اعلامی بویژه در کنترل آمار های شبانه، مرخصی ها و کنترل شماره تلفن ها و اطلاعات ثبت شده در پرونده دانشجویان، از نزدیک ضمن کنترل موارد جاری خوابگاه، مشکلات و موارد مطروحه مورد بررسی و نظارت قرار گرفت.


خوابگاه های دانشجویی غیردولتی بدون مجوز پلمب می شوند

روزنامه خراسان مورخه 3/4

خوابگاه های دانشجویی غیردولتی در صورتی که مجوزی از شورای نظارت نداشته باشند بلافاصله پلمب خواهند شد تا پرونده آنان مراحل قضایی و قانونی را طی کند. سرپرست معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادسرای عمومی و انقلاب مشهد با بیان این مطلب به خراسان گفت: از سال 1392 کارگروه بررسی مسائل و مشکلات دانشگاه ها در دادسرای مشهد تشکیل شد و فعالیت خود را درباره ساماندهی خوابگاه های دانشجویی غیردولتی در مشهد آغاز کرد. قاضی شریعت یار اضافه کرد: شورای نظارت بر خوابگاه های غیردولتی دادسرای مشهد که برای اولین بار در کشور تشکیل شد متولی این امر است و تاکنون بیش از 30 خوابگاه غیردولتی تحت نظارت این شورا قرار گرفته است. این مقام قضایی با اشاره به این که چنانچه افرادی قصد تاسیس خوابگاه دانشجویی را دارند باید از شورای مذکور مجوز بگیرند، گفت: خوابگاه هایی که بدون مجوز از شورای نظارت فعالیت کنند بلافاصله پلمب خواهند شد. وی تصریح کرد: براساس مصوبات کارگروه بررسی مسائل و مشکلات دانشگاه ها، شورای نظارت به هیچ وجه اجازه ورود افراد غیردانشجو به خوابگاه های دانشجویی را نخواهد داد بنابراین دانشجویان غیربومی که در دانشگاه های مشهد تحصیل می کنند باید از معاونت دانشجویی دانشگاه خود فهرست خوابگاه های غیردولتی دارای مجوز را درخواست کنند و در این گونه خوابگاه ها اسکان یابند. قاضی شریعت یار در پایان خاطرنشان کرد: خانواده ها نیز باید هوشیار باشند و از اقامت فرزندان خود در مراکز بدون مجوز جلوگیری کنند تا با مشکلات حاد مواجه نشوند.


 صفحات  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  صفحات