پلمپ خوابگاه های غیر مجاز

با عنایت به اخطار قبلی به تعدادی از خوابگاه های غیر مجاز، در مورخه 95/5/31  با حضور فعال اداره اماکن تعدادی از خوابگاه های غیر مجاز شهر مشهد به شرح ذیل پلمپ گردیدند.

1- مهمان پذیر کورش واقع در بین  عبادی 9و 11، به مدیریت  آقای داوری.

2- خوابگاه بی نام  واقع در میدان شهداء- خیابان اسفندیاری7  با مدیریت خانم سکینه اورعی .

3- خوابگاه های غیر مجاز (دو خوابگاه)  با مدیریت خانم اوحدی در خیابان دانشگاه 16 کوچه سلسبیل .

4- خوابگاه دخترانه خادم واقع در خیابان آخوند خراسانی 24 با مدیرت خانم شاهکردی.

5- اخطار تعطیلی به خوابگاه پسرانه پارس نو واقع در میدان سراب با مدیریت آقای استکانی .

بدیهی است سایر خوابگاه های غیر مجاز طی چند روز آینده پلمپ خواهند شد.

 


جلسه معاونین دانشجویی و مدیران منطقه ای کشور در صندوق رفاه

نشست یک روزه معاونین دانشجویی دانشگاه های منتخب کشور و مدیران منطقه ای در تاریخ 95/5/18 در صندوق رفاه دانشجویی در تهران با مشارکت فعال دانشگاه ناظر  مشهد برگزار گردید.

در این نشست یک روزه معاونین دانشجویی دانشگاه های سراسر کشور روند تشکیل شورای ارزیابی و نظارت و اقدامات انجام شده و مشکلات موجود را بیان کردند.

در این جلسه اقای یزدان مهر رییس صندوق رفاه دانشجویی با تشکر از اقدامات صورت گرفته پشتیبانی کامل صندوق را از اقدامات صورت گرفته در راستای مصوبات مربوط به خوابگاه های غیر دولتی اعلام و از معاونین دانشجویی خواستند تا در صدور مجوز برای خوابگاه های واجدشرایط اقدام نمایند.ایشان اعلام کردند برابر مصاحبه ای که قبلا انجام گردیده است کلیه خوابگاه های بدون مجوز از شورای نظارت و ارزیابی در ابتدای سال تحصیلی جدید بسته خواهند شد.

در این جلسه توسط دانشگاه ناظر گزارش کاملی از فعالیت های صورت گرفته در راستای دستورالعمل اجرایی خوابگاه های غیر دولتی در شهر مشهد به شرکت کنندگان در جلسه ارائه گردید.

در پایان جناب آقای دکتر تقی زاده معاون تسهیلات صندوق رفاه دانشجویی با اعلام استفاده از فرصت تابستان برای انجام بهبود کارها اعلام کردند کلیه دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی موجود در استان ها موظف به تبعیت از شورای ارزیابی و نظارت بوده و در غیر این صورت و با گزارش شورای تسهیلات آنان قطع خواهد شد.ایشان با بیان اینکه صندوق آمادگی دارد تا به دانشجویان روزانه دانشگاه های دولتی که در خوابگاه های غیر دولتی اسکان می یابندوام پرداخت نماید توجه شورای نظارت و ارزیابی شهر ها را به انجام توانمند سازی خوابگاه داران جلب نمودند.


دومین نشست خوابگاه داران با دانشگاه ناظردر سال تحصیلی 96-95

 دومین نشست خوابگاه داران با دانشگاه ناظر در مورخه 95/5/7 با دستور جلسه بررسی وضعیت گذشته و چگونگی انجام کار برای سال آینده در سالن اجتماعات دانشگاه ناظر برگزار گردید.

در ابتدای این جلسه آقای دکتر نوعی با تشکر از حضور حداکثری خوابگاه داران در جلسه از تلاش و توجه مدیران خوابگاهها در جهت بهبود وضعیت خوابگاه ها تشکر نموده و در ادامه با بیان مسائل دینی و معرفتی از خوابگاه داران خواستند تا توجه و اهتمام به ارتقاء مبانی دینی را در دستور کارخود قرار دهند. ایشان با  بیان اینکه دانشجویان به عنوان امانت و میهمان امام رئوف تحویل ما   می باشند توجه خوابگاه داران را  به  مسایل دینی و معرفتی دانشجویان  و نظارت بر رفتار های دینی آنان معطوف نمودند. ایشان با بیان مصادیق مختلف از رفتار های دینی و اخلاقی توجه به آخرت و عاقبت به خیری در این کار مهم را با اهمیت توصیف و از خوابگاه داران خواستند تا  صرفاً در آمد های مادی را مورد توجه قرار نداده و  ارتقاء مبانی دینی و کنترل رفتارهای خداپسندانه و اخلاقی را سر لوحه کار خود قرار دهند. ایشان با بیان اینکه نوشتن و نصب یک حدیث  تکان دهنده و یا یک رفتار اسلامی مبتنی بر احادیث و قران در محیط های عمومی خوابگاه  می تواند تآثیرات مثبتی را در رفتار دانشجویان داشته باشد از اهتمام خاص دانشگاه ناظر در سال جدید به مسایل دینی و فرهنگی در خوابگاه ها خبر دادند.


ضیافت افطاری دانشگاه ناظر

در لیالی پر برکت ماه مبارک رمضان و به جهت اطعام بخشی از دانشجویان مستقر در خوابگاه های غیر دولتی و گرد هم آیی مجموعه خوابگاه داران، سرپرستان و مسؤلین مرتبط با نظارت و ارزیابی بویژه مسؤلین شهر مشهد ضیافت افطاری در یک فضای صمیمی در روز پنجشنبه مورخه 4/3 در دانشگاه ناظر برگزار گردید.


برگزاری ضیافت افطاری در خوابگاه پسرانه آیندگان

روز پنج شنبه مورخ  95/3/27  مراسم پر فیض افطاری در خوابگاه پسرانه  آیندگان با حضور جناب آقای دکتر نوعی رئیس مؤسسه آموزش عالی اقبال لاهوری  و ناظر بر عملکرد خوابگاه های دانشجویی غیر دولتی و دفتر نظارت برخوابگاه ها و جمعی از دانشجویان در خوابگاه آیندگان برگذار شد.

ادامه دارد....


 صفحات  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  صفحات