گرد همایی مدیران و سرپرستان خوابگاه در دانشگاه ناظر

مدیران و سرپرستان خوابگاه های غیر دولتی مشهد به دعوت دانشگاه ناظر در ظهر روز یک شنبه مورخه 8/8 در سالن کنفرانس مؤسسه آموزش عالی اقبال لاهوری گرد هم آمدند.

در این نشست ابتدا مسایل مربوط به خوابگاه های غیر دولتی توسط آقای پارسامنش تبیین گردیدو سپس آقای دکتر نوعی با تشکر از تلاش و فعالیت خوابگاه داران آنان را به رعایت قوانین و موارد ابلاغی از سوی دانشگاه  ناظر ترغیب نمود.پس از آن استاد سید هادی عظیمی از اساتید برجسته مدعو از قم مبانی دینی را تحت عنوان دین فطری بیان که مورد استقبال حاضرین در جلسه قرار گرفت . این نشست صمیمی با صرف نهار پایان یافت.

 


فرار رسید ن ماه محرم

دانشگاه ناظر با عرض تسلیت به مناسبت فرا رسیدن ماه محرم و ایام سوگوراری ابا عبداللله الحسین علیه الاسلام و بویژه ایام تاسوعا و عاشورای حسینی انتظار دارد تا خوابگاه داران محترم با استفاده از این ایام الهی ضمن برگزار کردن مراسم عزاداری و به ویژه زیارت عاشورا در نماز خانه ها، کتابخانه و یا فضا های عمومی برای دانشجویان محترم . فضای خوابگاه ها را همانند جامعه با نصب پرچم و پلاکارد های ویژه ماه محرم تزیین و تلاش نمایند تا از ین رحم زمانی مؤثر برای دریافت توفیقات معنوب و نزدیک شده به خداوند متعال با قرار گرفتن در چادر امام زمان حد اکثر بهره را ببرند. اجرکم عندالله و التماس دعا.


تلفن های ثابت دفتر نظارت و ارزیابی خوابگاه های غیر دولتی

به اطلاع می رساند: شماره های تلفن ثابت ذیل جهت دفتر نظارت و ارزیابی بر خوابگاه های غیر دولتی در نظر گرفته شده و مدیران و سرپرستان محترم خوابگاه ها و همچنین دانشجویان و خانواده های محترم آنان می تواند در ساعات اداری با این شماره تلفن ها تماس بگیرند.

1- 38702161

2- 38702160


راه اندازی سیستم ثبت نام دانشجویان غیر بومی

 برای اولین بار باتلاش دانشگاه ناظر از امروز مورخه6/11 تغییراتی در سیستم ثبت نام دانشجویان مؤسسات آموزش عالی شهر مشهد بوجود آمده است. در این تغییرات دانشجویان به محض ورود به سامانه هر مؤسسه برای ثبت نام می بایست بومی و یا غیر بومی بودن خود را مشخص و در صورتی که غیر بومی می باشند آدرس محل اسکان، آدرس شهر محل سکونت و شماره تلفن پدر و مادر خود را ثبت نمایند تا سیستم اجازه ثبت نام به آنها را بدهد. در این سیستم لیستی از خوابگاه های مجوز دار قرار داده شده است تا دانشجویان به آنها مراجعه و ثبت نام نمایند.


همایش بزرگ خوابگاه داران غیر دولتی استان خراسان رضوی

همایش بزرگ خوابگاه داران غیر دولتی استان خراسان رضوی و معاونین دانشجویی دانشگاه ها و مؤسسات آموزش  عالی در دهه اول شهریور ماه در دانشگاه ناظر بر گزار خواهد شد. منتظر اطلاعات تکمیلی باشید.


 صفحات  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  صفحات