نشست مدیران خوابگاه ها با دانشگاه ناظر


تاریخ ثبت : ۰۷-۱۱-۹۵    موضوع : اخبار    امتیاز: 0 از 5  ( مجموع آرا : 0)
بازدید : ۳۹۹

با توجه به پایان ترم جاری و شروع ترم جدید دانشجویان در آینده نزدیک و به منظور بررسی مسایل و مشکلات مربوط به خوابگاه ها و اسکان دانشجویان و همچنین بررسی چگونگی رفع مشکلات موجود نشستی در مورخه 11/4 در دانشگاه ناظر برگزار گردید.

در این جلسه دانشگاه ناظر با تشکر از زحمات مدیران محترم خوابگاه ها در ترم گذشته و تلاش صورت گرفته به منظور بهبود وضعیت تسهیلاتی و مدیرتی، نواقص و معایب دیده شده در بازدید ها را مطرح و در خواست گردید مدیران محترم خوابگاه ها نسبت به رفع و یا رعایت آنها اقدام نمایند.

در این جلسه با تأکید به نظارت موارد بهداشتی بویژه بهداشت اتاق های دانشجویی از خوابگاه داران خواسته شد تا نسبت به ضد عفونی کردن خوابگاه ها در بازه زمانی تعطیلی بین دو ترم اقدام نمایند.

همچنین در این نشست با توجه به مشکلات پیش آمده از خوابگاه داران خواسته شد تا همواره درب خوابگاه را بسته نگهداشته و پس از شناسایی نسبت به باز کردن درب اقدام نمایند.

در این نشست با تأکید بر نظارت بر رفت آمد شبانه به ویژه پر کردن فرم های خروج  برخورد خوب و مؤثر با دانشجویان رعایت موارد قانونی مورد تأکید قرار گرفت و از خوابگاه داران خواسته شد تا مکاتبات لازم با دانشگاه ناظر را دنبال نمایند.

در این جلسه با تحویل بنر مربوط به فعالیت های ورزشی به مدیران خوابگاه ها اعلام شد نماینده کمیته ورزشی سرکارخانم زهدی با مراجعه به خوابگاه ها نسبت به هماهنگی های انجام شده در این خصوص اقدام خواهد کرد در این راستا خوابگاه داران با نصب این بنر در محوطه خوابگاه و تعیین نماینده ورزشی نسبت به ثبت نام دانشجویان متقاضی اقدام خواهند نمود.

با توجه به در پیش بودن شروع ثبت نام دانشجویان مقرر شد مدیران محترم همانند ترم گذشته با تهیه بنر و نامه کتبی به دانشگاه ها و مؤسسات برای هماهنگی و پذیرش دانشجویان اقدام نمایند.

در پایان رعایت موارد ایمنی به ویژه کنترل بخاریها و دودکش های مربوطه و نظارت بر عدم وجود لباس ها اطراف بخاریها مورد تأکیید قرار گرفت.


   پرینت مطلب

ثبت نظر